REAL ELEKTRO - Velké Meziříčí
Novinky   |   Akční nabídka   |  O nás  |   Naši partneři   |   NABÍDKA-CENÍK   |   Fotogalerie   |   Tech.podpora   |   Kontakt


Pro detailnější informaci o výrobcích uvádíme odkazy na www stránky našich hlavních dodavatelů,
kde je uveden veškerý nabízený sortiment včetně technických parametrů.


ABB
  ABB s.r.o. Elektro-Praga Jablonec nad Nisou: www.abb-epj.cz
Domovní elektroinstalační materiál – kompletní sortiment v designu:
Classic,Swing,Tango,Element,Time,Solo,Alpha nea,Alpha exclusive,Impuls, Praktik,Variant,Garant,ABB i-bus ,Ensto + přístroje pro zdravotnictví - zásuvky, vypínače,termostaty,stmívače,snímače pohybu,úložný materiál, pohyblivé přívody,signalizační systémy,žaluziové spínače,sdělovací technika …

ABB
  ABB s.r.o. - organizační jednotka ELSYN : www.abb.cz
Zaměřeno na následující výrobky:
stykače a tepelná relé,výkonové jističe,motorové jističe,softstartéry,výkonové vypínače,pojistkový program,tlačítka a signálky,koncové spínaše a čidla,elektronické přístroje,zábleskové ochrany TVOC,plastové a plechové rozvodnice,programovatelné automaty,elektronocké měřící transformátory,komponenty pro kompenzaci,systémy i-bus,modulární přístroje ( jističe, chrániče, elektroměry, transformátory, přepěťové ochrany, panelové přístroje ...)
ABB - ELSYN

BRILUX
 

Brilux www.brilux.cz
Misí firmy Brilux je dodávání moderních produků osvětlovací techniky zaručující kvalitní práci a životní úroveň našich klientů při jejich používání.
Vizí firmy Brilux je dobití silné pozice a značky v oboru osvětlovací techniky v Evropě

Vize firmy realizujeme pomocí:
- zajištěním kapitálu sloužcím pro rozvoj firmy a vykonáváním správných procesů v chodu firmy
- optimalizace struktury nákladů, správné využívání investičního kapitálu
- zvyšování kvalifikace pracovníků, vytváření motivačních systémů pro pracovníky
- dodávání produktů s velmi dobrou cenou a kvalitou
- nabízení široké škály produktů, stálý rozvoj distribuční sítě a dobývání nových trhů
- dokonalé logistické procesy pro obsluhu našich klientů
- identifikace a analýza informací spojených s požadavky klientů
- dodávání našim obchodním partnerům nových řešení v oblasti komunikace s klienty


DESKO
  Desko a.s. www.desko.cz
Společnost DESKO a.s.je zaměřena na dvě základní odvětví podnikání.
První odvětví se týká výroby produkčních sklářských strojů, zařízení, nástrojů a forem. Našimi zákazníky jsou sklářské podniky z celé české republiky a z celé Evropy. Moderní výrobní strojírenská základna a vysoce kvalifikovaný technicko-inženýrský tým umožňuje vyrábět a distribuovat unikátní výrobky s vysokou kvalitou.
Druhým odvětvím je výroba a distribuce elektroinstalačního materiálu, jako jsou vestavné spínače, mikrospínače, objímky a kontaktní světla. Tato výroba je řízena proexportně s hlavním zaměřením na evropský trh a Turecko.Obě zmíněná odvětví jsou auditována kvalitou ISO 9001 a všechny výrobky jsou certifikovány státními zkušebními ústavy.

DRAKA
  Draka Kabely, s.r.o. www.draka.cz
Silové kabely pro pevné uložení,instalační ploché vodiče, silové kabely pro pevné uložení stíněné, silové vodiče pro přístroj.vedení vodiče k pohyblivým přívodům, ploché výtahové kabely, vodiče pro el.stroje zařízení, pryžové vodiče, spec.vodiče s velkou odolností pláště, kabely pro vysoké teploty, sdělovací a datové kabely, autovodiče, optické kabely, a zakázová výroba kabelových svazků pro automobilový průmysl.

LUMEN
  ELEKTRO-LUMEN, s.r.o. www.el-lumen.cz
Výrobní a projekční společnost

Standardní sortiment tvoří následující skupiny svítidel:
- Halová svítidla
- Venkovní svítidla
- Speciální svítidla
- Interiérová svítidla
- Zakázková svítidla

Standardní sortiment představuje 77 typových řad ve více než 900 provedení.

Svítidla se vyrábí také na objednávku zákazníka. Dle specifikací zákazníka provádíme kompletní zpracování návrhu, konstrukce svítidla, specifikace technických parametrů dle odpovídajících norem.


  Fénix Jeseník www.fenixgroup.cz

VÝROBA A PRODEJ ELEKTRICKÝCH TOPNÝCH SYSTÉMŮ

Za dobu existence se firma stala nejvýznamnějším tuzemským dodavatelem el. topných systémů. Firma FENIX exportuje do 38. zemí světa. Vyrábí a dodává následující výrobky:
ECOSUN - sálavé topné panely, kde sdílení tepla probíhá především sáláním. Vyrábí se v rozmezí výkonu od 100 do 700W v nízkoteplotním provedení s krytím až IP 65. Vysokoteplotní provedení sálavých panelů jsou vyráběny od 900 až do 3600W a jsou určeny zejména do průmyslu, sportovních hal, dílen apod.
ECOFILM - stropní /C/ nebo podlahové /F/ topné fólie se vyrábí v rozmezí výkonů od 60W/m2 u podlahových verzí až do 200W/m2 u stropních fólií. ECOFILM je ideální řešení podlahového vytápění pod plovoucí laminátové podlahy nebo stropní vytápění do sádrokartonových konstrukcí.
ECOFLEX - přímotopné elektrické konvektory v různých provedeních od 500 do 2500W.
ECOFLOOR - topné kabely a rohože pro vnitřní i vnější použití, také k ochraně proti zamrznutí a námraze.


HENSEL
  HENSEL www.hensel.cz
Společnost Hensel s.r.o. byla založena v roce 1992 s předmětem podnikání montáž, oprava, údržba vyhrazených elektrických zařízení, výroba rozváděčů nízkého napětí. Výroba rozváděčů začala v rekonstruovaném závodě v Roudnici nad Labem již v březnu roku 1993. Slavnostní otevření firmy proběhlo v září téhož roku. Firma zahájila výrobu s 15 zaměstnanci, v současné době má více jak 50 zaměstnanců. V roce 1993 dodala firma na již tehdejší československý trh zboží v hodnotě 32 milionů Kčs. Od roku 1998 se dodávky na český a slovenský trh pohybují v hodnotách nad 100 milionů Kč. Výrobky a zboží jsou distribuovány jak přes síť velkoobchodů s elektromateriálem, tak i přímo konečným uživatelům.
HENSEL

KABLO
  KABLO ELEKTRO Velké Meziříčí,spol. s r.o. www.kablovm.cz
a
KABLO ELEKTRO a.s.Vrchlabí www.kabloelektro.cz
Silové kabely pro pevné uložení měděné i hliníkové,instalační ploché vodiče , PVC šňůry,dráty,lanka,silové kabely pro pevné uložení stíněné ,vodiče a šňůry se silikonovou izolací,silové vodiče pro přístroj.vedení,topné vodiče a okruhy, vodiče k pohyblivým přívodům ,ploché a kulaté výtahové kabely ,flexo,adjustace, vodiče pro el.stroje zařízení,izolační a smrštitelné trubičky,koaxiální kabely, pryžové vodiče ,spec.vodiče s velkou odolností pláště ,kabely pro vysoké teploty .

KANLUX
  KANLUX s.r.o. www.kanlux.cz
Společnost Kanlux s.r.o. vznikla v únoru roku 1999, jako dceřiná společnost polské firmy Kanlux sp.z o.o., která je významným dodavatelem světelné techniky a reklamních předmětů v Polsku. Od počátku své existence zabývá především nákupem a prodejem svítidel, světelných zdrojů a elektroinstalačního materiálu, od roku 2002 také nákupem a prodejem reklamních předmětů. Od poloviny loňského roku dodáváme na trh kancelářské potřeby značky Easy.

KANLUX

KOPOS
  • elektroinstalační krabice a příslušenství
  • elektroinstalační lišty, kanály a příslušenství
  • elektroinstalační trubky a příslušenství
  • upevňovací materiál
  • pomocné nářadí, samolepicí pásky
 

KOPOS KOLÍN a.s. www.kopos.cz

Historie závodu KOPOS KOLÍN a.s. navazuje na cestu rozvoje elektrotechniky, které sahají do začátku 20. století. Základy podoby společnosti již vznikaly od roku 1926.
V současné době je hlavní činností výroba elektroinstalačního úložného materiálu. Jsou to především elektroinstalační lišty a kanály, trubky pevné a ohebné, krabice a upevňovací materiál. Ze zpracovávaných materiálů zaujímá největší objem PVC.
Elektroinstalační krabice a příslušenství Elektroinstalační lišty, kanály a příslušenství Elektroinstalační trubky a příslušenství Upevňovací materiál Pomocné nářadí, samolepicí pásky Kromě těchto klasických soustav, které se používají hlavně v oblasti elektroinstalační, má firma KOPOS Kolín i výrobní technologie, které využívá i pro jiné oblasti trhu. Jedná se například o výrobu stínících tvarovek NEUTROSTOP, které se používají všude tam, kde je nutno chránit okolí před neutronovým zářením, dále vyrábíme potravinářské a průmyslové přepravky, cívky pro vinutí lakovaných vodičů a také kompletní řadu plastových vodovodních trubek.

KOPOS - produkty

MODUS
 

MODUS www.modus.cz

MODUS patří už třináct let k nejvýznamnějším producentům osvětlovací techniky v České republice a k významným exportérům tohoto průmyslového odvětví.
V roce 2006 rozhodli majitelé společnosti o doposud největší investiční akci a to jak do moderních technologií tak do nových prostor pro přestěhování výrobního závodu, kterému již současné podmínky neumožňují další efektivní rozvoj.
V oblasti technologií, MODUS investuje do nákupu nemodernějších výrobních zařízení jako jsou např. moderní lakovací linka, vystřihovací a děrovací automaty FINNPOWER, tvářecí automaty Salvagnini, jednoúčelové počítačově řízené automaty na výrobu optických systémů, laserové automaty a dalších, které umožňují dosahování požadované kvality a rychlosti zpracování produktu. MODUS bude nadále posilovat vlastní technologicko-vývojovou skupinu a současně daleko více rozvíjet spolupráci s vysokými školami (Plzeň a Liberec).
MODUS ještě zvýší důraz na podporu prodeje, kde zákazníkům nabídneme komplexní servis od nabídek až po zpracování světelně technických návrhů a poradenství. Shrnutím lze říci, že současné a budoucí úkoly společnosti jsou zaměřeny na dosažení co nejvyšší kvality a efektivity všech procesů, které ve společnosti probíhají s cílem nabídnout zákazníkům produkty a služby v nejvyšší kvalitě.

modus

MODUS
 

NG ELEKTRO www.ngelektro.cz, www.ngtool.cz

SVĚT SILNOPROUDÉ ELEKTROTECHNIKY
Kompletní výběr elektroinstalačního materiálu pro novou výstavbu,rozšíření i rekonstrukce. Ucelený sortiment profi nářadí pro elektrikáře,elektroniky a instalatéry.

NG ELEKTRO

SEZ
 

SEZ a.s. www.sez.biz

Společnost SEZ a.s. přináší na trh široký sortiment elektroinstalačního materiálu, jako např.:
- průmyslové zásuvky a vidlice, zásuvkové kombinace ROS
- dřevěné domovní spínače a zásuvky
- svorky a svorkovnice, rozvodné krabice, krabice do dutých stěn, svorkovnice
- domovní plastové rozvodnice DinBox, ukončovací prvky – oka, dutinky, kolíky
- koncové spínače plastové, litinové, bezpečností
- mnohapólové a konektorové zásuvky a vidlice, keramické objímky, svítidla
- úložný materiál – vkládací lišty, krky, trubky


RADIUM
RADIUM
  RADIUM LIGHTNING www.radiumlighting.cz
Průkopník v oblasti elektrického osvětlení.

Na začátku byla žárovka s karbonovým vláknem - jak u Thomase Alvy Edisona,tak u společnosti Radium. Společnost Radium byla založena roku 1904.Nedlouho po jejím otevření byla zahájena výroba žárovek s vysoce kvalitními wolframovými vlákny. Díky svému know-how se v krátké době stala jednou z nejvýznamějších firem v regionu a v současnosti se řadí mezi nejzkušenější výrobce v průmyslu zabývající se výrobou světelných zdrojů.
Kvalita jako pernamentrní proces
Procesy řízení kvality jsou na vynikající úrovni.Cílem všech zaměstnanců je podílet se na výrobě kvalitních výrobků. Certifikáty dle norem DIN ISO 9001 je dokladem kvality.
Ochrana životního prostředí
kráčí ruku v ruce s kvalitou! Společnost Radium již v roce 1991 stanovila směrnice a ve svém zásadním prohlášení se zavázala k jeho ochraně. Roku 1997 byl systém řízení ochrany životního prostředí přezkoumán v souladu s regulemi EU pro ekologické prověrky a certifikován v souladu se systémem DIN EN 14001
RADIUM   RADIUM   RADIUM   RADIUM


URMET
  URMET DOMUS www.urmetdomus.cz

Společnost URMET DOMUS s.r.o. vznikla v roce 1996 jako společný česko-italský podnik s nejvýznamnější italskou společností v oblasti domovní komunikační techniky URMET DOMUS S.p.A. Torino. Jako výhradní zástupce značky URMET DOMUS pro Českou a Slovenskou republiku, distribuuje výrobky do sítě velkoobchodů elektroinstalačním materiálem a přes krátkou dobu svého působení již navázala trvalé obchodní vztahy s převážnou většinou rozhodujících společností v tomto oboru.Převážnou část sortimentu tvoří komponenty pro systémy domovních telefonů, videotelefonů a interkomů. Díky přímé vazbě na výrobce je společnost URMET DOMUS s.r.o. schopna poskytovat při prodeji a užívání systémů plnou technickou podporu a servis.
    URMET

 

REAL ELEKTRO spol. s r.o., Zahradní 996, 594 01 Velké Meziříčí   |   realelektro@realelektro.cz

Doporučujeme navštívit následující ověřené odkazy:

AUTOBAZAR FOJTÍK

Tesařství Krejčí Roman

FOTOATELIÉR JITKA BRADÁČOVÁ

ObchodyVM.cz - informační portál Velkého Meziříčí